هیوندای

ثبت نام واردات خودرو‌های سنگین از شنبه سوم خرداد

عصر خودرو- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: ثبت نام طرح واردات خودرو‌های سنگین با عمر کمتر از سه سال از شنبه سوم خرداد آغاز می‌شود.

ثبت نام واردات خودرو‌های سنگین از شنبه سوم خرداد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران،  ثبت نام طرح واردات خودرو‌های سنگین با عمر کمتر از سه سال از سوم خرداد آغاز می‌شود.

  زندی فر مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: این طرح به منظور جایگزینی خودرو فرسوده سنگین بالای 25 سال انجام می‌شود و ثبت نام از شنبه آغاز می‌شود.

  زندی فر افزود: از مزایای این طرح کاهش تعرفه گمرکی واردات خودرو است و متقاضیان برای ثبت نام باید به نشانی اینترنتی (www.rmto.ir) مراجعه کنند.

  او اضافه کرد: خودرو وارداتی باید ساخت کشور‌های اروپایی و کره جنوبی که نمایندگی خدمات پس از فروش در کشور دارند باشد.

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از متقاضیان خواست مراقب افراد سودجو و کلاهبردار باشند و برای دریافت خبر‌های در این زمینه به منابع رسمی و صدا و سیما مراجعه کنند.

  شرکت‌های تولیدکننده داخلی خودروهای سنگین، شرکت‌های حمل‌ و نقل توانمند دارای مجوز از سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای، شرکت‌های وارد کننده کامیون‌های سنگین دارای مجوز از وزارت صنعت و همچنین مالکان حقیقی و حقوقی کامیون‌های فرسوده  شامل این طرح می شوند می‌شود.

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور
  مطالب مرتبط