اطلس خودروکار کلیک

تردد روان در جاده های تهران-شمال

یک طرفه شدن کندوان و هراز از ساعت ۱۵ امروز

عصر خودرو- مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز سوم مرداد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد و در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ امروز ‌از رودهن به سمت آمل، ممنوع است.

یک طرفه شدن کندوان و هراز از ساعت ۱۵ امروز
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از فارس، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

  * تردد روان در همه جاده های تهران-شمال

  وی ادامه داد: در حال حاضر تردد در محورهای فیروزکوه، ‌کندوان و هراز،‌ آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

  * ترافیک در جاده ها کمتر شد

  محرابی‌نیا تصریح کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد 2260 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.9 درصد کاهش دارد در همین مدت  سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 13.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

  * 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

  وی اظهار کرد: در حال حاضر محور قزوین-همدان در کیلومتر 110‌‌، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده خرم آباد-پل‌دختر ‌در استان لرستان، ‌جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و محور کتیج - رمشک در ایرانشهر در جنوب استان سیستان و بلوچستان، به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

  ‌*  آزادراه تهران-کرج پرترددترین جاده کشور در شبانه‌روز گذشته

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته‌ آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-تهران و آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده‌های کشور بود.

  * کندوان و هراز امروز یک طرفه می شود

  محرابی نیا گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز سوم مرداد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال  به سمت مرزن‌آباد ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه منطقه، تردد از ساعت 18 تا 24 امروز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

  وی ادامه داد: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 22 امروز سوم مرداد ‌از رودهن به سمت آمل ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد خودرو از ساعت 17 تا 22 امروز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور کندوان‌ تردد ‌تریلر و کامیون‌ ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

  محرابی نیا بیان کرد: در محور هراز تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز ممنوع است.

  وی اضافه کرد: تردد موتور‌سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه چهارم مرداد در‌ محورها هراز، کندوان، ‌فیروزکوه و جاده تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۱۳
    • خودرو امروز ۵۱۲
    • خودرو امروز ۵۱۱
    • خودرو امروز ۵۱۰
    • خودرو امروز ۵۰۹
    • خودرو امروز ۵۰۸
    • خودرو امروز ۵۰۷
    • خودرو امروز ۵۰۶
    • خودرو امروز ۵۰۵
    آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
    آرشیو