اطلس خودروکرمان خودرو

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران:

مسیرهای دوچرخه سواری و پیاده راه تا ۵۰۰ کیلومتر افزایش می یابد

عصر خودرو- مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از افزایش طول پیاده راه و مسیرهای دوچرخه سواری تا ۵۰۰ کیلومتر در پایتخت کشورمان خبر داد.

مسیرهای دوچرخه سواری و پیاده راه تا ۵۰۰ کیلومتر افزایش می یابد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، امیرمحسنی با اشاره به سند راهبردی برنامه سوم توسعه شهرداری تهران و تکالیف مندرج در آن اظهارکرد: در حال حاضر در شهر تهران، 500 کیلومتر مسیر بزرگراهی و معابر اصلی داریم. با این همه، مطابق بند یک ماده 48 برنامه سوم 5ساله شهرتهران - که باید تا 1401 اجرایی شود - این عدد باید به  500 کیلومتربرای مسیرهای دوچرخه و پیاده راه افزایش یابد.

  به گفته مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اکنون 170 کیلومتر مسیر دوچرخه داریم که البته کافی نیست و مطابق برنامه باید گام های رو به جلو برداریم.

  به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، وی به اهتمام شهردار تهران برای تحقق سه شنبه های بدون خودرو و پیمودن مسیر منزل تا محل کار با دوچرخه اشاره کرد و گفت: مدیریت شهری تهران معتقد است که شهرباید از تملک خودروها خارج شود و به شهروندان بازگردد. بر این اساس، توسعه معابر و پیاده راه ها و استفاده از حمل و نقل عمومی به جای خودروهای سواری تک سرنشین و البته استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله ای پاک در راستای حفظ محیط زیست در دستور کار قرار دارد .

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط