اطلس خودرو

انهدام باند شرکت کاغذی فروش خودرو در کرمان

عصر خودرو- رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از انهدام باند یک شرکت کاغذی فروش خودرو لیزینگی و دستگیری ۴ نفر خبر داد.

انهدام باند شرکت کاغذی فروش خودرو در کرمان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ" یداله حسن پور" در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با رصد جراید و مطبوعات محلی به یک مورد تسهیلات لیزینگی خودرو برخورد کردند.

  وی افزود: کارآگاهان این پلیس با بررسی بیشتر متوجه شدند عده ای با ایجاد این شرکت کاغذی قصد فریب و کلاهبرداری از شهروندان را دارند که موضوع را در دستور کار قرار داده و طی تحقیقاتی موفق شدند به شکل پیش دستانه در این رابطه 4 نفر را شناسایی و دستگیر کنند.

  حسن پور بیان کرد: با دستگیری این متهمان مشخص شد آنان با ایجاد شرکت کاغذی و انتشار گسترده آگهی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و جراید و مطبوعات محلی با عنوان تجاری (جهان خودرو)اقدام به فروش خودروهای تولید داخل و خارج با قیمت پایین و شرایط اقساطی به صورت لیزینگ به مبلغ 10 میلیارد ریال کرده اند.

  این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در این رابطه تاکنون 8 نفر شاکی به پلیس آگاهی مراجعه کرده و رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار دارد.

  رییس پلیس آگاهی استان کرمان در پایان به شهروندان توصیه کرد: به افراد ناشناس که با وعده انجام معاملات سودآور و ظاهری فریبنده و با تبلیغات گمراه کننده در جراید و فضای مجازی، قصد نزدیک شدن و اخذ سرمایه شما را دارند، اعتماد نکنید و درصورت مواجه شدن با این افراد مراتب را به پلیس 110 اعلام کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط