اطلس خودروکار کلیک

جزییات جدید از فروش محصولات جدید گروه بهمن؛

پیش‌بینی تولید ۳۵۰۰دستگاه دیگنیتی در سال آینده

عصر خودرو- مدیرعامل گروه بهمن از آغاز فروش محصول جدید این شرکت تا پایان سال خبر داد وگفت: تلاش ما بر این است که فیدلیتی گروه بهمن با بالای ۵۰ درصد داخلی‌سازی تولید شود؛ همچنین ظرفیت تولید دیگنتی برای سال آینده حدود ۳۵۰۰دستگاه پیش‌بینی شده است.

پیش‌بینی تولید ۳۵۰۰دستگاه دیگنیتی در سال آینده
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از اقتصادآنلاین، بیوک علیمرادلو، مدیر عامل گروه بهمن، در خصوص برنامه‌های توسعه محصولات گروه بهمن توضیح داد: گروه بهمن دو محصول سواری دارد؛ محصول اول دیگنیتی و دیگری فیدلیتی که امیدواریم این دو محصول را با تیراژ بالا تولید کنیم؛ قطعا به دنبال یک ماشین سدان هم هستیم که تا سال آینده عرضه کنیم؛ راهکاری که برای توسعه محصولات پیش‌بینی کردیم این است که خود را وابسته به یک برند خاص نکنیم که دچار مشکلات گذشته نشویم.

  وی ادامه داد: در رابطه با خودروهای تجاری هم همین مسیر را طی می‌کنیم تا بتوانیم روی محصولات تجاری که طراحی و تولید خودمان خواهد بود متمرکزشویم؛ در زمینه اتوبوس هم احتمالا تا پایان سال جاری مسایل اولیه را حل کنیم و سال آینده وارد بازار اتوبوس خواهیم شد و خودروهای تجاری مسافری را در قالب شرکت اسنا در برنامه خود داریم.

  مدیر عامل گروه بهمن در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت بازگشت به برجام احتمال همکاری با دو شرکت قبلی وجود دارد یا خیر اظهار داشت:  اگر شرایط همکاری وجود داشته باشد، قطعا این کار را خواهیم کرد اما طوری قدم بر می‌داریم که دقت بیشتری داشته باشیم و دچار مشکل نشویم.

  علیمرادلو در خصوص میزان داخلی‌سازی محصولات گروه بهمن تصریح کرد: محصولات عموما با 20درصد داخلی‌سازی وارد بازار می‌شود اما امیدواریم این داخلی‌سازی برای فیدلیتی به بالای 57 درصد برسد و حتی تا 60درصد نیز هدف‌گذاری شده است؛ همچنین درخصوص دیگنیتی نیز این رقم حدود 30درصد است.

  وی درباره برنامه فروش و تحویل دیگنیتی عنوان کرد: قبل از پایان بهمن اولین عرضه‌ها را خواهیم داشت و تحویل هم همان زمان است؛ گفتنی است؛ که پیش بینی شده تا برای سال آینده 3500دستگاه دیگنیتی تولید شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۱۹
    • خودرو امروز ۵۱۸
    • خودرو امروز ۵۱۷
    • خودرو امروز ۵۱۶
    • خودرو امروز ۵۱۵
    • خودرو امروز ۵۱۴
    • خودرو امروز ۵۱۳
    • خودرو امروز ۵۱۲
    • خودرو امروز ۵۱۱
    آخرین بروزرسانی ۷ ساعت پیش
    آرشیو