اوتو ۳۶۰

واکنش نعمت‌زاده به خرید سرخابی‌ها توسط خودروسازان

عصر خودرو : وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام حمایت از خرید سرخابی های پایتخت توسط خودروسازان گفت: اوضاع بد خودروسازان ربطی به خرید دو باشگاه ندارد.

واکنش نعمت‌زاده به خرید سرخابی‌ها توسط خودروسازان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، محمدرضا نعمت زاده با حمایت از ورود خودرو سازان برای خرید سرخابی های پایتخت گفت: یقین دارم همانطوری که دیگر تیم های وابسته به صنایع به خوبی اداره می شود، خودروسازان با خرید استقلال و پرسپولیس آنها را بهتر اداره می کنند و هواداران هم قطعا حمایت خواهند کرد.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: اغلب یا تمام تیم های خوب فوتبال چه در آذربایجان، اصفهان، خوزستان و تهران به نحوی وابسته به یکی از صنایع کشور هستند و همین حالا هم ایران خودرو و سایپا تیم دارند. وی با اشاره به اینکه درباره نحوه قیمت گذاری این دو تیم سوال کرده ام بیان داشت: قیمت گذاری با وزارت صنایع، کارخانه و خریدار نیست و سازمان خصوصی سازی با ضوابطی و براساس میزان اموال باشگاه و برند قیمت گذاری کرده است.

  نعمت زاده تاکید کرد: موضوع خرید دو باشگاه ربطی به وضع بد خودرو سازها ندارد چرا که خودرو سازها روزی 4 هزار خودرو تولید می کنند و توان مالی آنها چه ضعیف و چه قوی باشد به خاطر مسائل دیگری است. من در جلسه با اعضای کمیسیون صنایع مجلس خرید و برنده شدن دو خودرو ساز را خبردار شدم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط