کارمانیا

طرح تردد زوج وفرد خودروها در کرج اجرا می‌شود

عصر خودرو- با استقرار نیروهای پلیس در مرکز کنترل ترافیک، تمامی تخلف های رانندگی از جمله نبستن کمربند ایمنی، استفاده از تلفن همراه، دنده عقب، پارک دوبله، عبور از چراغ قرمز و سایر تخلفات به صورت مکانیزه اعمال قانون می شوند.

طرح تردد زوج وفرد خودروها در کرج اجرا می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از مهر، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار کرج گفت: در صورت تصویب شورای ترافیک استان البرز، آمادگی اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها در سطح شهر با استفاده از دوربین وجود دارد.

   احمد افضلی با اشاره به ثبت و اعمال قانون تخلفات رانندگ توسط دوربین های مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج اظهار کرد: در سطح شهر کرج 120 دوربین نصب شده است که بخشی از آن ها پلاک خوان و بخشی دیگر دوربین های نظارتی هستند.

  وی با بیان اینکه در سراسر محدوده ترافیکی شهر دوربین های ثبت تخلف نصب شده است، افزود: با استقرار نیروهای پلیس در مرکز کنترل ترافیک، تمامی تخلف های رانندگی از جمله نبستن کمربند ایمنی، استفاده از تلفن همراه، دنده عقب، پارک دوبله، عبور از چراغ قرمز و سایر تخلفات به صورت مکانیزه اعمال قانون می شوند.

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به اینکه قبض جریمه به همراه تصویر به درب منزل متخلف ارسال می شود، تصریح کرد: 150 محور در سطح شهر کرج تحت کنترل این دوربین های ثبت تخلف قرار دارند که ان تعداد در حال افزایش است.

  وی با تاکید بر اینکه این دوربین ها از 2 روز پیش از شروع سال جدید در حال فعالیت و ثبت تخلف هستند، گفت: منطقه فردیس و رجایی شهر هم اکنون فاقد این دوربین ها هستند که تا انتهای سال جاری به این سیستم تجهیز می شوند.

  افضلی با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد در کرج، خاطرنشان کرد: برای اجرای این طرح تمامی سیستم های مکانیزه آماده است و درخواست برای اجرای آن نیز به شورای ترافیک استان ارسال شده که در صورت تصویب در این شورا، آمادگی اجرای این امر در سطح شهر با استفاده از دوربین ها وجود دارد.

  وی اظهار کرد: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از شورای ترافیک استان البرز درخواست کرده این طرح در کلیه ساعات روز یعنی از صبح تا بعد از ظهر اجرا شود که در نهایت اجرای این مهم به تصویب شورای ترافیک استان بستگی دارد.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۴
  • شماره ۴۰۳
  • شماره ۴۰۳
  آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
  آرشیو