رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

راه‌اندازی رادیو ویژه سرویس مدارس

عصر خودرو- قائم مقام سازمان دانش آموزی از اختصاص یک موج رادیو برای سرویس دانش آموزی خبر داد و گفت: پخش موسیقی های محلی و بومی را در رادیو پیش بینی کردیم.

راه‌اندازی رادیو ویژه سرویس مدارس
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ، محمد روشنی  جزئیات تفاهم نامه جدید سازمان دانش آموزی با انجمن اولیا و مربیان را تشریح و اظهار کرد: این طرح که مربوط به سرویس مدارس است همه ساله انجام می‌شده اما امسال میان سازمان دانش آموزی انجمن اولیا و مربیان تفاهم نامه ای منعقد و بخش نظارت و امور فرهنگی بر سرویس ها به مدت یکسال به ما واگذار شد که اکنون در حال انجام است.

  وی افزود: کمیته های استانی را تشکیل می دهیم. چاپ بروشور و سایر محتوای آموزشی و تهیه بسته های فرهنگی در قالب این طرح صورت می گیرد.

  قائم مقام سازمان دانش آموزی از تلاش برای اختصاص یک موج رادیو به زمان رفت و برگشت و حضور بچه ها در سرویس مدارس خبر داد و گفت: پخش موسیقی های محلی و بومی در رادیو را پیش بینی کردیم و محتوای کلی این شبکه رادیویی شاد، فرهنگی، آموزشی و بر اساس سن دانش آموزان خواهد بود.

  روشنی ادامه داد: هروز جلساتی برگزار می‌شود تا سریعا شیوه نامه را تصویب و به استان ها ارسال کنیم.

  وی درباره هزینه بر بودن برنامه‌های فرهنگی برای اولیا اظهار کرد: این برنامه هیچ هزینه ای برای والدین ندارد و در قالب همان هزینه‌ایست که برای سرویس می پردازند.

  روشنی افزود: در مرحله بعدی قرار است اپلیکیشن کاربردی برای سرویس مدارس تولید کنیم.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط