رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

موج جدید بارش‌ها در راه است

عصر خودرو- مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از جنوب و جنوب غرب به کشور از امروز گفت: فردا آسمان پایتخت نیمه ابری تا ابری بوده و با بارش باران همراه است.

موج جدید بارش‌ها در راه است
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، احد وظیفه به پیش بینی سه روزه وضعیت آب و هوایی کشور پرداخت و گفت: بر اساس آخرین تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، جمعه با ورود سامانه بارشی از غرب، بارش در این مناطق آغاز می‌شود و در بعدازظهر به کل نوار غربی و دامنه‌های البرز غربی و غرب سواحل دریای خزر گسترش می‌یابد.

  وی افزود: فردا، شنبه 20 بهمن با تقویت این سامانه، بارش به جنوب، مرکز، سوال دریای خزر و بخش‌هایی از شمال شرق کشور گسترش می‌یابد.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه یکشنبه 21 بهمن ماه این سامانه در جنوب غرب، جنوب، شرق سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور فعال خواهد بود گفت: بعدازظهر یکشنبه با ورود سامانه بارشی جدید از جنوب و جنوب غرب، بارش در این مناطق آغاز می‌شود.

  وظیفه ادامه داد: دوشنبه نیز با تقویت این سامانه گستره فعالیت آن به کل کشور بجز شمال و شمال شرق می‌رسد. همچنین بارش در مناطق مرتفع و سردسیر به صورت برف بوده و در جنوب و جنوب غرب همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید خواهد بود.

  وی همچنین به پیش بینی دمای پایتخت در روز آتی پرداخت و اظهار کرد: امروز، جمعه 19 بهمن ماه وضعیت جوی تهران کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر و اوایل شب با بارش پراکنده گزارش شده و دمای هوا بین 13 تا 3 درجه سانتیگراد متغیر است. همچنین فردا، شنبه 20 بهمن ماه آسمان تهران نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران بوده و دما بین 14 تا 5 درجه سانتی‌گراد است. تهران روز یکشنبه 21 بهمن ماه نیز وضعیتی نیمه ابری همراه با بارش پراکنده و گاهی با وزش باد را تجربه خواهد کرد و دمای آن در بیشترین و کمترین حالت بین 13 تا 6 درجه خواهد بود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط