رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

بیمه یک بوگاتی چقدر آب می‌خورد؟

عصر خودرو -در نمایشگاه خودرو نیویورک که امسال برگزار شد، برنهای مختلف خودروسازی از جدیدترین محصولات خود رونمایی کردند. بسیاری از این محصولات به فروش می‌رسند اما پس از خرید، صاحب باید هزینه بیمه نیز بپردازد که برای برخی از این خودروها رقم بسیار بالایی آب می‌خورد.

بیمه یک بوگاتی چقدر آب می‌خورد؟
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷:۰۰
  • بیمه یک بوگاتی چقدر آب می‌خورد؟
  • بیمه یک بوگاتی چقدر آب می‌خورد؟
  • بیمه یک بوگاتی چقدر آب می‌خورد؟

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از گسترش‌نیوز ، زمانی که یک خودرو خریداری می‌شود قاعدتا باید به فکر هزینه‌های بعد از آن نظیر نگهداری و تعمیرات، بیمه و.... نیز بود. یک وب‌سایت اقدام به بررسی هزینه بیمه برای انواع خودروها می‌کند و رقم‌ها به صورت ماهیانه و سالیانه اعلام می‌شود. در نمایشگاه خودرو نیویورک محصولاتی نظیر مرسدس‌بنز GLC 300‌کوپه، لینکلن کراس‌ایر، هیوندای ونیو و فورد اسکیپ رونمایی شد که از جمله جدیدترین خودروهای این برندها محصوب می‌شود. هزینه بیمه آنها به صورت سالیانه و به ترتیب 1842، 1605، 1250 و 1051 دلار است. این خودروها جزء موارد عادی و مناسب برای عموم شهروندان محسوب می‌شوند اما هزینه بیمه یک سوپر اسپرت مانند بوگاتی شیرون چقدر است؟بیمه نجومی شیرون

یکی از خودروهای خاص که در نمایشگاه نیویورک امسال رونمایی شد از برند بوگاتی با مدل Chiron Sport "110 Ans است که نرخ 3 میلیون و 260 هزار دلاری برای آن در نظر گرفته شده است. شیرون اسپرت، گران‌ترین خودروی جدید جهان محسوب نمی‌شود اما یکی از گران‌ترین‌ها در زمینه هزینه بیمه است. هزینه بیمه این خودرو با 326 هزار دلار تخفیف به صورت سالیانه 50 هزار و 251 دلار است که مقدار ماهیانه آن حدود 4 هزار دلار می‌شود. نکته جالب اینجاست که با هزینه بیمه بوگاتی شیرون می‌توان 2 دستگاه هیوندای کُنا خرید و آنها را برای مدت یک سال بیمه کرد. اگر هزینه بیمه این خودرو را با دلار آزاد 14 هزار تومانی محاسبه کنیم حدود 700 میلیون تومان سالیانه باید خرج تنها بیمه آن شود.

مشخصات فنی

این خودرو در بخش فنی از پیشرانه 16 سیلندر با حداکثر توان 1479 اسب‌بخار بهره می‌برد و گشتاور 1500 نیوتن.متری را تولید می‌کند. بوگاتی تنها از این خودرو 20 دستگاه تولید می‌کند و صاحبان آن مجبور به صرف هزینه هنگفت برای بیمه آن خواهند بود. در این حقیقت این بوگاتی به مناسبت سالگرد 110 سالگی این برند تولید شده است. لازم به ذکر است که این نسخه مخصوص در حدود 18 کیلوگرم از نسخه اسپرت قبلی سبک‌تر است.

برچسب ها
کرمان موتورپورسعید