برنج

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو پاسخ داد؛

پراید و پژو ۲۰۶ را در بازار آزاد چند بخریم؟ +جزئیات

عصر خودرو- موتمنی گفت: پراید ۱۳۱ به قیمت ۴۱ میلیون تومان، پراید ۱۱۱ به قیمت ۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به قیمت ۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد عرضه می‌شود.

پراید و پژو ۲۰۶ را در بازار آزاد چند بخریم؟ +جزئیات
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سعید موتمنی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو  درباره آخرین وضع بازار خودرو اظهار کرد: هم اکنون بازار خود با ثبات قیمت همراه بوده و این بیانگر این مازاد عرضه در این بازار است.زمانی که عرضه در بازار کشور بیش از تقاضا باشد در نتیجه شاهد کاهش قیمت خواهیم بود.
  رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در ادامه به قیمت خودرو‌های داخلی و مونتاژی در بازار اشاره کرد و گفت: پراید 131 به قیمت 41 میلیون تومان، پراید 111 به قیمت 48 میلیون و 500 هزار تومان، پژو 206 تیپ 2 به قیمت 57 میلیون و 500 هزار تومان، سمند 79 میلیون تومان، پژو 405 به قیمت 74 میلیون و 500 هزار تومان و پژو 2008 به قیمت 315 میلیون تومان  در بازار آزاد عرضه می شود.

  موتمنی با اشاره به اینکه خودرو‌های وارداتی طی 20 روز گذشته، نوسان قیمتی را در بازار تجربه نکرده است، اظهار کرد: دلیل این امر را می‌توان ثبات قیمت ارز در بازار دانست

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط