اوتو ۳۶۰

فردی که بعد از ۴روز سقوط به در دره ۱۵۰ متری نجات یافت

عصر خودرو- مدیر منطقه دو عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از نجات فرد میان‌سال از دره‌ای در روستای گرکین پس از چهار روز خبر داد.

فردی که بعد از ۴روز سقوط به در دره ۱۵۰ متری نجات یافت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا،  حمیدرضا ململی، مدیر منطقه دو عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: فرد میان‌سالی که در حال رانندگی با خودروی پراید خود بود به دره 150 متری در روستای گرکین سقوط کرده و مصدوم شده بود؛ پس از چهار روز با حضور آتش‌نشانان قزوین و عملیات نفس‌گیر نجات پیدا کرد.

  وی افزود: در پی تماس با سامانه 125 از سوی عوامل هلال‌احمر و نیاز به تجهیزات تخصصی آتش‌نشانی مبنی بر نجات فرد سقوط کرده در دره 150 متری، تیم امدادونجات کوهستان ایستگاه‌های چهار و پنج با تجهیزات امدادی و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

  مدیر منطقه دو عملیاتی سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین تصریح کرد: فرد مصدوم چهار روز پیش در حین رانندگی به دره سقوط کرده بود که به دلیل صعب‌العبور بودن مسیر هیچ فردی متوجه این حادثه نشده بود.

  ململی بیان کرد: این فرد در مدت چهار شبانه‌روز با خوردن آب که در خودرو داشت توانسته بود زنده بماند و بعدازاین مدت به‌رغم شکستگی‌هایی که در اعضاء بدن داشت توانسته بود با روشن کردن آتش رهگذران را متوجه حضور خود کند.

  وی گفت: با تلاش آتش‌نشانان و استفاده از تجهیزات تخصصی فرد مصدوم از مرگ حتمی نجات یافت و جهت درمان توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط