اطلس خودرو

باران در جاده‌های هراز و فیروزکوه

محدودیت تردد در آزادراه تهران-شمال

عصر خودرو- مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه در حال حاضر تردد در محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز، آزادراه رشت- قزوین و آزادراه تهران- شمال روان است، گفت: در‌محورهای هراز و فیروزکوه بارش باران گزارش شده است.

محدودیت تردد در آزادراه تهران-شمال
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها بیان کرد: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و 2288 دستگاه ترددشمار، در شبانه‌روز گذشته میزان تردد در جاده‌ها ‌نسبت به روز قبل 1.3 درصد کاهش دارد، در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد و سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 17.4 درصد بود.

  * آزادراه‌های کرج-تهران و کرج- قزوین پرترافیک‌ترین جاده‌ها

  وی بیان کرد: ‌در شبانه روز گذشته آزادراه‌های کرج- تهران، کرج- قزوین و قزوین- کرج پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

  * انسداد شبانه آزادراه تهران- شمال تا پیش از تعطیلات عید فطر

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: ‌آزادراه تهران- شمال در منطقه یک هر روز از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد غیر از ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات، مسدود است که این انسداد تا پیش از تعطیلات عید فطر ادامه دارد و محورهای جایگزین هراز،‌ فیروزکوه و کندوان است.

  * انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی کافی

  محرابی‌نیا با اشاره به انسداد 10 جاده به دلیل نداشتن ایمنی، گفت: در این باره می‌توان به محورهایی نظیر آزادراه قزوین- رشت، جاده رودبار- قلعه‌گنج، محور قزوین- همدان، محور رودبار- کهنوج، جاده خرم‌آباد- پلدختر و محور فرعی شمشک- دیزین اشاره کرد.

  * تردد روان در محورهای منتهی به شمال

  وی اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز، آزادراه رشت- قزوین و آزادراه تهران- شمال روان است.

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: ‌محورهای هراز و فیروزکوه بارش باران گزارش شده است و در محور کندوان مه‌گرفتگی در ارتفاعات داریم، همچنین در برخی از جاده‌های گلستان و مازندران باران می‌بارد.

  محرابی‌نیا اضافه کرد: ‌در حال حاضر در آزادراه قزوین- کرج، ترافیک است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط