برنج

باید و نباید‌های ترافیکی شب‌های قدر

عصر خودرو- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت باید و نباید‌های ترافیکی شب‌های قدر را تشریح کرد.

باید و نباید‌های ترافیکی شب‌های قدر
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از میزان، سرهنگ محمد رازقی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام علی (ع) گفت: برای برگزاری هر چه بهتر مراسم‌ شب‌های بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان برخی محدودیت‌های ترافیکی در نظر گرفته می‌شود.

  سرهنگ رازقی درباره محدودیت‌های در نظر گرفته در شهر تهران گفت: در این دو شب، تردد وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون و تریلی که پیش از این در شب‌ها آزاد بود، در سطح شهر تهران ممنوع است.

  وی افزود: همچنین انجام هرگونه عملیات عمرانی سازمان ها و نهاد‌هایی مانند شهرداری و سازمان آب و فاضلاب در معابر ممنوع خواهد بود.

  این مقام انتظامی اظهار کرد: رانندگان توجه داشته باشند که از پارک کردن در محور‌های مرکزی ممانعت به عمل خواهد آمد و  توصیه می شود خودروی خود را در محل مناسب پارک کنند.

  رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت: در این ایام ممکن است برخی محدودیت‌های ترافیکی و انسداد راه به وجود آید که از مردم درخواست می‌کنیم با پلیس همکاری کنند.

  این مقام انتظامی افزود: با توجه به اینکه فردای شب بیست و سوم، تعطیل است؛ پیش بینی می‌کنیم مراجعین این روز بیشتر از روز‌های قبل باشند.

  وی اظهار کرد: همچنین به تذکرات همکاران ما در سطح شهر توجه فرمایند، زیرا ما به فکر تخلیه بار ترافیکی در ساعات پس از تمام شدن مراسم هستیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط