اطلس خودرو

امضای توافق همکاری با هدف کشف و مبارزه با قاچاق لوازم یدکی خودرو

عصر خودرو- به دنبال نشست روز دوشنبه انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی کشور با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، باتوجه به اعلام آمار و گزارش‌هایی پیرامون افزایش کشفیات قاچاق لوازم یدکی خودرو طی پنج ماه نخست امسال، این دو سازمان توافق کردند تا با هدف کشف و مبارزه با قاچاق لوازم یدکی خودرو در زمینه فرهنگ‌سازی، اطلاع‌رسانی و مستندسازی با یکدیگر همکاری کنند.

امضای توافق همکاری با هدف کشف و مبارزه با قاچاق لوازم یدکی خودرو
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، مهدی کوشا - مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردم- و امیرمحمد پرهام‌فر- مدیرکل دفتر پیشگیری از قاچاق کالا و ارز ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز- مهمان انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازی کشور شده و در نشست با اعضای هیات مدیره این انجمن به ارائه آمار، اطلاعات و گزارش‌هایی پیرامون افزایش کشفیات قاچاق لوازم یدکی خودرو پرداختند.

  طبق اعلام مدیرکل پیشگیری قاچاق کالا و ارز، 1639 میلیارد ریال لوازم یدکی قاچاق خودرو از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه کشف شده است.

  براین اساس طبق اعلام انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی، پس از این نشست، توافقی میان این دو مجموعه پیرامون همکاری در زمینه فرهنگی با تمرکز بر اطلاع‌رسانی و مستندسازی‌های لازم برای کشف و مبارزه با قاچاق لوازم یدکی خودرو صورت گرفته تا اقدامات مشترک آن‌ها به زودی آغاز شود.

  این توافق به پیشنهاد مدیرکل دفتر تبلیغات هوشمندانه و مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به نتیجه رسید و  بر محور تولید مطالب و گزارش‌های خبری، افزایش سهم اخبار آگاه‌کننده در رسانه‌های همگانی و تلاش برای فرهنگ‌سازی عدم استفاده از قطعات خودرو و لوازم یدکی قاچاق اجرایی خواهد شد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط