اطلس خودروکار کلیک

بازگرداندن ۱۶هزار خودرو به مبداء و جریمه کرونایی بیش از ۱۲۰ هزار خودرو در روز شنبه

عصر خودرو- نیروی انتظامی از اعمال قانون برای بیش از ۱۲۰ هزار دستگاه خودروی سواری در اجرای طرح محدودیت‌های تردد شبانه و مناطق نارنجی خبر داد.

بازگرداندن ۱۶هزار خودرو به مبداء و جریمه کرونایی بیش از ۱۲۰ هزار خودرو در روز شنبه
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، نیروی انتظامی در تشریح گزارش عملکرد خود در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز گذشته اعلام کرد که در این روز تعدادنیروهای بکارگیری شده 5189 نفر بوده و این طرح در 1958 نقطه به اجرا درآمده است و در نتیجه اقدامات انجام شده نیز تردد خودروها نسبت به روز مشابه سال قبل هفت درصد کاهش داشته است.

  در روزی که گذشت 33هزار و 356 تذکر لسانی به رانندگان خودروها داده شده و ماموران پلیس با جلوگیری از سفر 16هزار و 704 دستگاه خودرو، راننده و سرنشین آنها را به مبدا خود بازگرداندند.

  نیروی انتظامی درباره اقدامات روزگذشته ماموران خود در حوزه‌های مرتبط با صنوف نیز گفت: در روز شنبه از 10 هزار و 174 واحد صنفی بازدید به عمل آمد و به شش هزار و 505 واحد نیز تذکر داده شده است. موارد صورتجلسه و پلمب نیز به ترتیب 989 و 362 مورد بوده است.

  در موارد اعمال قانون و جریمه نیز 69هزار و 727 دستگاه خودروی سواری در طرح محدودیت تردد شبانه جریمه شده و 51هزار و 488 خودرو نیز در مناطق نارنجی جریمه شده‌اند.

  در روز گذشته 46هزار و 201 پیامک نیز به رانندگان خاطی و نقض کننده مقررات ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط