مدیران خودروکارمانیا

سخنگوی سازمان امداد و نجات خبر داد

۶ استان کشور درگیر سیل و آب‌گرفتگی

عصر خودرو- سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در ۶ استان کشور از امدادرسانی به ۲۳۴ نفر خبر داد.

۶ استان کشور درگیر سیل و آب‌گرفتگی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس، سیدمصطفی مرتضوی  در رابطه با عملیات سیل و آب‌گرفتگی طی 48 ساعت گذشته، اظهار داشت: 6 استان اردبیل، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، قزوین، مازندران و هرمزگان طی دو روز گذشته متأثر از سیل و آب‌گرفتگی شده است.
   

  وی با اشاره به عملیات امداد و نجات در 22 شهر و روستا، گفت: طی این مدت 234 حادثه‌دیده امدادرسانی شدند. همچنین 26 خودرو از مسیر سیلاب رهاسازی شده و 35 منزل مسکونی از آب تخلیه شدند.

  سخنگوی سازمان امداد و نجات با بیان اینکه 20 تیم امدادی مشغول ارائه خدمات و انجام عملیات برای کمک به حادثه‌دیدگان هستند، خاطرنشان کرد: امدادرسانی در حال حاضر در شهر بابل و بهنمیر همچنان ادامه دارد.

  * برخورد سواری پژو با پراید جان دو نفر را گرفت

  مرتضوی در ادامه با اشاره به مهمترین حوادث جاده‌ای طی 24 ساعت گذشته، اظهار داشت: برخورد سواری پژو 405 با پراید ساعت 15:56 روز گذشته در محور سیستان و بلوچستان سبب حادثه دیدن 5 مسافر شد.

  وی با اشاره به اینکه این حادثه در کیلومتر 35 محور خاش - زاهدان به وقوع پیوسته است، گفت: دو نفر در این حادثه جان خود را از دست داده و سه نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

   

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید