مدیران خودروکارمانیا

ترافیک سنگین جاده هراز در ورودی و خروجی شهرستان آمل

عصر خودرو- سرپرست اداره راه و شهرسازی لاریجان گفت که حجم بالای تردد خودروهای عبوری به سمت آمل و خروجی به سمت تهران سبب شده است تا جاده هراز در محدوده شهرستان آمل از عصر شنبه تاکنون با بار ترافیکی سنگینی مواجه شود .

ترافیک سنگین جاده هراز در ورودی و خروجی شهرستان آمل
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از تسنیم، یوسف جغتا گفت : اکنون حجم بالای خودروها حد فاصل ورودی پارک جنگلی میرازکوچک خان تا دو راهی پل چلاو به طول بیش از پنج کیلومتر با ترافیک سنگین و ایست کامل خودروها همراه است.
  وی ادامه داد : کم عرض بودن جاده از انتهای پارک جنگلی تا دوراهی پل بلده به طول بیش از دوکیلومتر ونیز همزمانی برگشت شمار زیادی خودروها به سمت آمل بر ترافیک این محدوده افزوده است.
  سرپرست اداره راه و شهرسازی لاریجان گفت : علاوه بر این درنزدیکی تونل شماره یک آمل به سمت تهران در هر دومسیر رفت و برگشت دراین محدوده نیز ترافیک سنگین است.
  وی افزود : با وجود ترافیک سنگین و نیمه سنگین ، تردد خودروها در جریان است و مشکل خاصی تاکنون گزارش نشده است.
  او ادامه داد : به علت حجم بالای تردد و ترافیک سنگین خودروها ، اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده هراز که از بعد از ظهر چهارشنبه 12 خرداد آغاز شده بود ، تا ساعت شش صبح روز یکشنبه 16خرداد ادامه دارد.
  جغتا با تاکید بر این که در مدت اعمال محدودیت های ترافیکی تردد هرنوع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و غذایی در جاده هراز ممنوع است، از رانندگان خواست در طول مسیر این جاده با صبر و حوصله رانندگی کنند تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری شود.
  وی یادآورشد : درعین حال عوامل و گشت های پلیس راه آمل و ماموران راهداری و هلال احمر در مناطق حساس ترافیکی جاده هراز حضور دارند و برای روان سازی ترافیک تلاش می کنند.
  حدود 110 کیلومتر از مسیر جاده هراز در حوزه استحفاظی مازندران واقع است.

   

  برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو