مدیران خودروکارمانیا

پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو(۳۴)

پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو به کار خود پایان داد

عصر خودرو- بعد از دو روز برگزاری ، پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو با محوریت زنجیره تامین رقابت پذیر مواد اولیه،قطعه سازی و لجستیک در مرکز همایش های بین اللمللی برج میلاد به کار خود پایان داد

پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو به کار خود پایان داد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایدرونیوز ، پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو با محوریت زنجیره تامین رقابت پذیر مواد اولیه،قطعه سازی و لجستیک با تقدیر از پیشکسوتان این صنعت در مرکز همایش های بین اللمللی برج میلاد به کار خود پایان داد .

  در خلال برگزاری پنجمین همایش خودرو ایران، نشستهای تخصصی و پنل پرسش و پاسخ در زمینه چالش های صنعت قطعه سازی با حضور روسای انجمن های قطعه سازی برگزار شد.

  به گزارش ایدرونیوز ، در روز اول همایش خودرو ، سخنرانی مقامات و فعالان این صنعت از ایران و جهان در مورد موضوعات همایش برگزار شد .

  پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو در با حضور هزار و 800 نفر از متخصصان و فعالان صنعت خودروی کشور و همچنین 220 نفر میهمان خارجی از کشورهای آلمان، فرانسه، ایتالیا ، اسپانیا ، انگلستان ، روسیه ، کره جنوبی، ژاپن، چین، تایوان، هند، ترکیه، عراق، ترکمنستان و 38 شرکت قطعه ساز داخلی و خارجی برگزار شد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط