رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

خبر خوش مترویی برای پرند

عصر خودرو- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از بهره‌برداری مترو شهر جدید پرند ظرف ۲ سال آینده در صورت مهیا شدن موضوعات مالی و فنی پروژه خبر داد.

خبر خوش مترویی برای پرند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس ،  محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: در خصوص تامین زیرساخت‌ و امکانات لازم در موضوع مترو که شهر جدید پرند به مترو تهران متصل شود که جلسه‌ای نیز با حضور مدیرعامل مترو تهران برگزار شد و قرار بر این شد تا بخشی از تعهدات شرکت عمران شهر جدید پرند پرداخت شود.

  وی افزود: از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه ایجاد زیرساخت‌های حمل‌ونقل بین شهری پرند و تهران بود که امیدواریم این موضوع بخشی از مشکلات شهر جدید پرند را حل کند.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بیان کرد: چند مترو از باب تسریع در روند احداث مترو پرند موثر است که اول تامین منابع مالی و تعهدات شرکت عمران شهر جدید پرند دارد و دومین موضوع مباحث فنی، تجهیزات و محدودیت‌هایی است که وجود دارد که اگر شرایط مهیا شود شرکت مترو تهران قول داده است که ظرف 2 سال آینده مترو در پرند به بهره‌برداری برسد و آماده خدمت رسانی شود.

  محسن وطن‌خواهی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند عصر امروز از اختصاص 174 میلیارد برای مترو پرند از سوی شرکت عمران شهر جدید پرند خبر داده بود.

   

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط