برنج

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان خبر داد:

تحویل ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه‌های سوخت سی ان جی زنجان

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تحویل بیش از ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه‌های سوخت سی ان جی استان در سال ۹۷ خبر داد.

تحویل ۱۴۴ میلیون مترمکعب گاز به جایگاه‌های سوخت سی ان جی زنجان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا ،  موسی احمدلو با اشاره به توزیع 144 میلیون و 477 هزار مترمکعب گاز به جایگاه‌های CNG استان، تصریح کرد: این مقدار شامل 65.5 درصد گاز مصرفی کل استان است و بدیهی است که این جایگزینی صرفه‌جویی های اقتصادی فراوان بدنبال داشته و در کاهش آلاینده‌های محیطی نیز بسیار مؤثر است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر 40 جایگاه CNG در استان در زمینه تحویل گاز به خودروها فعالیت دارند که از این تعداد 19 جایگاه در سطح شهر زنجان و 20 جایگاه در سایر نقاط استان فعال هستند که با توجه به جمعیت و وسعت استان، خدمت رسانی در این حوزه از وضعیت مناسبی برخوردار است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در دو ماهه ابتدایی امسال، بیش از 475 میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان زنجان مصرف شده است.

  وی ادامه داد: امسال مصرف گاز در بخش خانگی و صنعتی نسبت به 2 ماه سال گذشته حدود 8 درصد افزایش داشته است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: سال گذشته در همین بازه زمانی 441 میلیون و 615 هزار مترمکعب گاز در استان زنجان مصرف شده است.

  احمدلو اظهار کرد: همچنین در 2 ماه امسال به طور میانگین روزانه 2 میلیون و 33 هزار مترمکعب گاز در بخش خانگی، تجاری و 3 میلیون و 461 هزار متر مکعب گاز در بخش صنعتی، مصرف شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط