اوتو ۳۶۰

محور کمربندی دوم تهران ایمن‌سازی شد

عصر خودرو- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ری گفت: محور کمربندی دوم تهران با نصب علایم هشدار دهنده، تعویض تابلوهای راهنمایی، تعمیر و بازسازی و نصب گاردریل های تصادفی با اعتبار ۶ میلیارد ریال اصلاح و ایمن‌سازی شد.

محور کمربندی دوم تهران ایمن‌سازی شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، جواد نگاهداری اظهار داشت: اصلاح و ساخت کمربندی دوم تهران با تردد روزانه 25 هزار خودرو سبک و سنگین یکی از اولویت‌های اصلی و مطالبات به حق مردم منطقه است.

  وی تصریح کرد: این کمربندی حد فاصل اتوبان تهران - قم تا بزرگراه امام رضا (ع) در حدود 28 کیلومتر طول دارد که سالانه تصادفات زیادی در این کمربندی اتفاق می‌افتاد و  ایمن‌سازی این محور از اولویت‌های اداره راهداری ری بود.

  نگاهداری با بیان اینکه 14 نقطه حادثه خیز در این محور اصلاح شد، افزود: تعویض تابلوهای راهنمایی، تعمیر و بازسازی و نصب گاردریل‌های تصادفی حاشیه کمربندی دوم، مسطح کردن شانه خاکی و لکه‌گیری از جمله اقدامات ایمن‌سازی در این مسیر بود.

  وی عنوان کرد: ایمنی مسیرها یکی از اهداف مهم و مورد توجه راهداری در راستای سلامت و امنیت مسافران و رانندگان در طی مسیر به شمار می‌رود که بر همین اساس این سازمان به تعهدهای بسیاری در این زمینه عمل کرده است.

  وی در پایان با توجه به نزدیکی فصل سرما وشروع بارندگی‌ها گفت: امکانات موجود راهداری شهرستان ری از قبیل ماشین‌آلات برف‌روبی و غیره کافی نیست و با توجه به آغاز فصل بارش دربسیاری از جاده‌های ارتباطی با مشکلات فراوانی روبرو هستیم.

  شهرستان ری با یک میلیون نفر جمعیت در جنوب تهران واقع شده است و این شهرستان دارای 3 هزار کیلومتر راه همسنگ، 190 کیلومتر راه فرعی، 175 کیلومتر راه روستایی و 65 کیلومتر آزاد راه است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط