معاون سازمان راهداری خبر داد:

مسدود بودن محورهای ورودی و خروجی استان‌ها و غربالگری کرونا

عصر خودرو- معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از مسدود بودن همه ورودی‌ها و خروجی‌های محورهای مواصلاتی استان‌ها برای کاهش سفر و کنترل ویروس کرونا در کشور خبر داد و گفت: باید زنجیره انتقال این ویروس شکسته شود تا بتوانیم بر آن غلبه کنیم.

مسدود بودن محورهای ورودی و خروجی استان‌ها و غربالگری کرونا
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، رضا اکبری اظهار کرد: همه ورودی‌ها و خروجی‌های محورهای مواصلاتی استان‌ها برای کاهش سفر و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مسدود شده است که البته این انسداد با کنترل و غربالگری ویروس کرونا همراه بوده و این روند ادامه خواهد داشت.

  وی افزود: انسداد این محورها به معنای بسته شدن راه‌ها و به صفر رسیدن ترددها نیست اما به شدت کنترل می‌شود و اجازه ورود و خروج به غیر بومیان داده نخواهد شد.

  معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه مسدود شدن راه‌های ورودی و خروجی استان‌ها باعث ایجاد ترافیک نشده است گفت: در استان تهران برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مسیرهای هر دو باند رفت و برگشت پایتخت مسدود شده است که شامل تهران – قم محدوده نعل‌بندان، تهران – فیروزکوه محدوده پلیس راه فیروزکوه، تهران – هراز – آبعلی، تهران – ساوه عوارضی دوم، تهران مشهد پلیس راه شریف آباد، تهران شمال انتهای آزادگان، جاده قدیم تهران قم محدوده نعلبندان و ورامین جوادآباد قبل از آزادراه قم و گرمسار است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط