برنج

معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی:

ثبت نام ۴۵ هزار نفر در سامانه گازسوز کردن خودرو

عصر خودرو- معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: از هفته گذشته تا به امروز بالغ بر ۴۵ هزار نفر در سامانه ثبت گازسوز کردن خودرو ثبت نام کرده اند.

ثبت نام ۴۵ هزار نفر در سامانه گازسوز کردن خودرو
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، حمید قاسمی ده چشمه معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: از هفته گذشته تا به امروز بالغ بر 45 هزار نفر در سامانه ثبت گازسوز کردن خودرو ثبت نام کرده اند که از این تعداد 25 هزار خودرو شخصی است.

  او ادامه داد: برخی از دارندگان وسایل نقلیه به علت داشتن مشکلاتی از قبیل نقص قولنامه یا سند مالکیت امکان ثبت نام در سایت برای گازسوز کردن خودروهایشان را نداشته اند.

  معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اضافه کرد: تا روز‌های گذشته یک هزار و 100 خودرو آماده تبدیل و 663 مورد نیز نوبت دهی شده‌اند.

  قاسمی روند ثبت نام در سایت گازسوز کردن خودروها را مطلوب دانست و افزود: خوشبختانه این آمار با توجه به زمان یک هفته‌ای که از آغاز ثبت نام می‌گذرد قابل قبول است.

  او بحث اطلاع رسانی برای دوکانه سوز کردن خودرو‌های عمومی را مهم دانست و گفت: ثبت نام در سایت https://gcr.niopdc.ir/login رایگان است.

  معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: سامانه جدید به زیرساخت‌های اطلاعاتی مثل ثبت احوال و شاهکار هم متصل شده است و صاحبان خودرو می‌توانند با در اختیار داشتن کد ملی و شماره تلفن همراه خود که متعلق به مالک خودرو است به این سامانه مراجعه و مراحل ثبت نام خود را پیگیری کنند.

  قاسمی گفت: خوشبختانه تمامی کارخانه‌های تبدیل ما فعال هستند و متقاضیان می‌توانند در سایت مربوط ثبت نام کنند در حال حاضر 90 درصد کشور مراکز فعال داریم و همچنین با جلساتی که با وزارت صمت داشته ایم امکان ظرفیت جدید برای کارگاه‌های تبدیل سی ان جی فراهم شود.

  معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به ظرفیت تولید مخزن سی ان جی در کشور، گفت: 700 هزار مخزن توسط کارگا‌ه‌های تولیدی داخلی در سال تولید می‌شود.

  او ادامه داد: با توجه به حجم ثبت نام‌ها از زمان ثبت اطلاعات تا زمان مراجعه به کارگاه‌ها برای تبدیل گازسوز کردن یک هفته زمان نیاز است.

  قاسمی بیان کرد: با اجرای کامل این طرح مصرف سی ان جی در کشور حدود 12 میلیون مترمکعب افرایش می‌یابد و از سوی دیگر نزدیک به 12 میلیون لیتر از مصرف بنزین کم می‌شود.

  معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی افزود: منابع مالی این طرح از محل ماده 12 تامین خواهد شد.

  او بیان کرد: در زمان ثبت اطلاعات پیامکی به متقاضی ارسال می‌شود و روز قبل از مراجعه به کارگاه نیز پیامک یادآوری ارسال خواهد شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۹۰
    • خودرو امروز ۴۸۹
    • خودرو امروز ۴۸۸
    • خودرو امروز ۴۸۷
    • خودرو امروز ۴۸۶
    • خودرو امروز ۴۸۵
    • خودروامروز ۴۸۴
    • خودروامروز ۴۸۳
    • خودرو امروز ۴۸۲
    آخرین بروزرسانی ۲ روز پیش
    آرشیو