رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

تمامی محورهای مواصلاتی یزد باز است

عصر خودرو- مدیرکل راهداری استان یزد با اشاره به بارش‌های نیمه سنگین دیشب و امروز استان گفت: با تلاش راهداری و پلیس راهور استان، تمامی محورهای استان باز است.

تمامی محورهای مواصلاتی یزد باز است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، علی علیخانی با شکرگذاری به خاطر بارش‌های دیشب و امروز استان از وضعیت گردنه‌های استان گفت و  اظهار داشت: در گردنه‌های استان به ویژه گردنه علی آباد محور شیراز و گردنه‌های سخوید، منشاد و سعید آباد بارش برف بسیار خوبی داشتیم و به اصطلاح شاهد سنگینی بارش بودیم.

  علیخانی با بیان اینکه ارتفاع بارش برف در این گردنه‌ها بین 15 تا 35 سانتی‌متر شده است گفت: همکاران ما با همکاری پلیس راهور استان نسبت به سرکشی محورها اقدام کردند و با انجام برفروبی و اقدامات مربوطه در جلوگیری از بسته شدن راه‌ها تلاش می‌کنند.

  وی با بیان اینکه تمامی محورهای استان را باز است و تردد در تمامی نقاط در حال انجام است، از رانندگان درخواست کرد با توجه به علایم ایمنی، در تردد خود نهایت دقت را داشته باشند و در ادامه  تصریح کرد: به همراه داشتن وسایل کمکی از جمله زنجیر چرخ،  در این لحظات به شدت مورد نیاز است.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد به شیب خوب جاده‌های استان اشاره کرد و گفت: به علت وجود این شیب آب گرفتگی مانند شهرها در جاده‌ها وجود ندارد.

  علیخانی درباره تصادفات به علت بارش‌های دیشب و امروز در سطح جاده‌های استان هم گفت: حادثه‌ خاصی در این مدت گزارش نشده است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط